Mamak Yeni Pazar Yerine Kavuşuyor

resim_2021-05-26_172212
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Şahap Gürler mahallesinde yapımı yüzde 98 seviyesine ulaşan pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Mamak’ın yirmi dördüncü pazar yerine kavuştuğunu kaydeden Başkan Köse, pazaryerinin çevresindeki asfaltlama çalışmasının ardından önümüzdeki hafta hizmet vermeye başlayacağının altını çizerek, “ Burada eksikliği hissedilen en büyük ihtiyaçlardan biri de pazaryerimizdi. İnşallah onu da çözüme kavuşturduk. Pandeminin sürecinde de hamdolsun, yatırımlarımıza devam ediyoruz. Temennimiz, mahcup olmadan yatırımlarımızı tamamlamak. Hizmet üretirken önceliğimiz milletimizdir. Aslolan Mamak’ımızdır, vatandaşımızdır. Kapalı pazar yerlerimizin sayıları artacak inşallah. Şimdiden Yeşilbayırlı ve Şahap Gürlerli hemşehrilermize hayırlı olsun” dedi. Köse, yeni kapalı pazaryerinin Mamak pazarcılarına da hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini diledi.

Sağlıklı alışveriş

Toplam 1500 metrekare alan üzerine inşâ edilen kapalı pazar yeri, bölgeyi modernleştirmek ve vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak için tasarlandı. Yapımında sona gelinen pazaryeri tamamlandığında hem pazarcı esnafı hem de vatandaşlar hava şartlarından etkilenmeyerek, rahatça alışveriş yapacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Başkent Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!