Gizlilik politikası

Başkent Medya (baskentmedya.com) olarak, herkesin hassas olarak üzerine düşmüş olduğu veri gizliliği ve bilgilerin güvenirliği bizim içinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu yüzden hazırlanan bu metin değerli okuyucularımız, ziyaretçilerimiz ve çalışanlarımız adına hazırlamış olup, ülkemiz tarafından kabul edilen 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) mevzuatı güvencesiyle kişilerin bu haklarını olabildiğince koruma altına aldığımızı ve koruduğumuzu belirtmek isteriz.


Kullanıcı Verilerinin Kaydedilmesi ve Güvenliği
Öncelikle sitemize yayınlanan haberleri okuma maksadıyla gelen siz değerli okuyucularımıza ait hiçbir bilgi ve özel veri kaydı yapılmadığını bildirmek isteriz. Sitemizi ziyaret eden değerli okurlarımızın sadece site trafiği analizi nedeniyle anonim olarak otomatik bir şekilde kaydedildiğini üzerine ekleriz. Siteye kayıt olan kullanıcılarımızın ise kullanım verileri, kendi kullanım tercihlerini belirleyebilecek şekilde hizmete sunulduğunu belirtiriz.


Değerli kullanıcılarımızın, sisteme kayıt olma sırasında verdiği bilgilerin ve verilerin güvenliği açısından Başkent Medya Yöneticileri tarafından hiçbir şekilde kaydedilmemekte ve olası tehdit, saldırı veya dolandırıcılıklara karşı saklanmaktadır. Ayrıca kullanıcılarımız sisteme üye olurken girmiş olduğu hesap bilgisi ve şifresi kişiye ait olup başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Bu konuda paylaşılan hesap bilgi ve şifre kullanıcı sorumluluğundadır.

Kullanıcı Verilerinin Bilgilerinin Kullanımı
Sitemizi tercih edip gelen ziyaretçilerimiz ve üyelerimizin verileri, daha iyi bir alt yapı oluşturma ve site üzerindeki eksik ve hataları görmek amacıyla referans veri olarak kullanılabilmektedir.
Kullanılan bu verileri sadece sistem üzerinde geliştirme sağlamak amacıyla olup süreç içerisinde sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacıyla istatistiksel bilgi ve analiz etmek amacıyla anonim olarak otomatik kaydedilmektedir.


Kullanıcı Bilgilerinin Paylaşımı
Sitemize üye olan değerli kullanıcılarımızın, siteye üye olurken girmiş olduğu “kullanıcı ismi” bizlere içerik gönderdiğinde veya yazılan bir paylaşımın altına yorum yaptığında gözükmektedir. Bunun dışında üye olurken paylaşmış olduğu bilgiler güvenle saklanmaktadır.


Başkent Medya (baskentmedya.com) sitesini takip eden ziyaretçi veya üyelerimizin herhangi bir usulsüzlük durumu karşısında yasal işleme sebebiyet verecek faaliyetleri sonucu resmi makamlardan gelecek talepler karşısında, kullanıcı ve kullanıma ilişkin verileri ilgili makamlar ile paylaşma hakkını saklı tutar.


Fikri Mülkiyet Hakları
İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.
Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.


Sorumluluklar

Kullanıcı, ziyaret ettiği sitenin (baskentmedya.com) kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. Kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

Kullanıcı, Site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar..

Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğunda olup site yetkililerini ilgilendirmeyeceğini bilir.


Her türlü öneri, değerlendirme ve şikâyetlerinizi bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız. Öneri ve görüşlerinizi info@baskentmedya.com adresine iletebilirsiniz.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkent Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!