Gençlerbirliği Ziyaretlerine Devam Ediyor

featured

Akdaş ve arkadaşları, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ile bir araya gelip, başkent sporunu kalkındırmaya yönelik fikir alışverişinde bulundu.

Yeni sezonda TFF 1. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan ve önceki gün Teknik Direktörlüğe Metin Diyadin, Sportif Direktörlüğe de Baki Mercimek’i getirip, yeni bir sayfa açan Gençlerbirliği’nde, başkan Niyazi Akdaş ve yönetim kurulundaki bazı isimler, önceki gün önemli ziyaretlerde bulunup, destek turuna çıktı.

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran’ı ziyaret etti.

Niyazi Akdaş, Ankara sporuna olan katkılarından dolayı Yavaş’a teşekkür ederken, kentin tüm bileşenleri olarak başkent sporunu daha iyi yerlere getirmek için el birliğiyle çalışmanın önemini dile getirdi.

BU KULÜP KENTİN ÖNEMLİ BİR MARKASIDIR

Mansur Yavaş, Gençlerbirliği’nin kentin önemli değerlerinden biri olduğunu, kulübü yakından takip ettiğini söyledi. Yeni yönetime başarılar dileyen Yavaş, Akdaş ve ekibinin Gençlerbirliği’ni layık olduğu yerlere getireceğinden şüphesi olmadığını vurguladı. Sohbetin ardından başkan Akdaş, Mansur Yavaş’a isminin yazılı olduğu kırmızı-kara forma hediye etti.

Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran’a da nezaket ziyaretinde bulundu.

Gürsel Baran, Ankara siluetinin yer aldığı bir portre hediye ederken, Başkan Niyazi Akdaş da Baran’a isminin yazılı olduğu 56 numaralı forma hediye etti.

YENİDEN SÜPER LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Gençlerbirliği Başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu üyeleri ayrıca Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı da makamında ziyaret etti.

Fethi Yaşar, Gençlerbirliği başkanlığına seçilen Akdaş’a ve yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulunurken, Gençlerbirliği’ni yeniden Süper Lig’de görmeyi istediğini söyledi.

Başkan Niyazi Akdaş da bundan sonraki süreçte el birliğiyle Gençlerbirliği için çabalayacaklarını ve tüm Ankaralıların hayalindeki Gençlerbirliği’ni oluşturacaklarını dile getirdi. Ziyaretin ardından Yaşar’a isminin yazılı olduğu kırmızı-kara forma hediye edildi.

ÜYELİK SORUNU ÇÖZÜLECEK

Gençlerbirliği başkanı Niyazi Akdaş ve yönetim kurulu, Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri’nde kırmızı-siyahlı renklere gönül veren taraftarlarla bir araya geldi. Taraftarların belirlediği temsilcilerden oluşan heyet ile görüşen, Başkan Niyazi Akdaş ve Taraftardan Sorumlu Kulüp Asbaşkanı Mehmet Soylu, gelecek süreçte taraftarlarla bir arada olacaklarını ve birlik içinde hareket edeceklerini söyledi.

Soylu, taraftarın içinden gelen birisi olarak acil çözülmesi gereken sorunları bildiğini, bundan sonra da katkılara açık olacaklarını iletirken, Başkan Niyazi Akdaş da “üyeliklerle ilgili” sıkıntıları çözeceğini ifade etti.

Taraftarlar yönetim kuruluna olan güvenlerini dile getirirken, bundan sonraki süreçte hep birlikte camia için çalışmaktan mutluluk duyacaklarını söylediler.

Niyazi Akdaş ve Mehmet Soylu’nun yanı sıra Başkan vekili Arif Ölmez, İstanbul Bölgesinden Sorumlu Asbaşkan Kubilay Güvenç, Kamu İlişkileri ve Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Esra Özel ve Sağlıktan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Kudret Hatipoğlu da toplantıda yer aldı.

TAM ZAMANLI MESAİ HARCIYORUZ

Gençlerbirliği’nin Basından Sorumlu Asbaşkanı Muammer Akyüz, seçildikleri günden itibaren tam zamanlı olarak kulüp için çalıştıklarını söyledi.

Bir taraftan kulübün bozulmuş olan idari ve finansal yapısını düzeltmek için mesai harcarken, diğer taraftan da kaliteli ve yarışmacı bir takım oluşturma gayreti içinde olduklarını dile getiren Akyüz, şöyle konuştu:

“Sözleşmesi biten, devam eden, kulüpten ayrılması gereken, yerli ve yabancı tüm futbolcularla ilgili eski yönetim hiçbir adım atmadığı gibi yeni yönetime de bir bilgi aktarmamıştır. Bu sorunların çözümü ve karara bağlanması da ayrıca emek ve zaman almaktadır. Arzu ettiğimiz ve en kısa sürede bizi başarıya götürecek takımı oluşturma adına var gücümüz ile çalışmaktayız.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gençlerbirliği Ziyaretlerine Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkent Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!