Gençlerbirliği Cephesinden Gündeme Dair Açıklamalar Geldi

featured

Basından Sorumlu Asbaşkan Muammer Akyüz, gündeme dair açıklamalarda bulundu:

“Başta Başkanımız Niyazi Akdaş olmak üzere tüm yönetim kurulumuz, seçildiğimiz günden itibaren tam zamanlı olarak kulübümüz için çalışmalara devam etmekteyiz. Bir taraftan kulübün bozulmuş olan idari ve finansal yapısını düzeltmek için mesai harcarken, diğer taraftan da ana işimiz olan izleyenlere zevk verecek, kaliteli ve yarışmacı bir takım oluşturma çalışmaları yapıyoruz.

Bu çerçevede istediğimiz takımı oluşturmak için, önümüzdeki sezonlarda bizi hedefe taşıyacak olan kişi kuşkusuz teknik direktör olacaktır. Bu konuda yapılan araştırma, çalışma ve tercihler sonucunda; karakterine, teknik bilgisine güvendiğimiz, ayrıca kulübümüzde daha önceki yıllarda hem futbolcu hem teknik direktör olarak hizmet veren Metin Diyadin ile anlaşarak 23 Haziran günü sözleşme imzalanmıştır.

Yine neredeyse sözleşmesi biten, devam eden, kulüpten ayrılması gereken, yerli ve yabancı tüm futbolcularla ilgili eski yönetim hiçbir adım atmadığı gibi yeni yönetime de bir bilgi aktarmamışlardır. Bu sorunların çözümü ve karara bağlanması da ayrıca emek ve zaman almaktadır.

Mevcut futbolcuların durumlarının netleşmesi, yeni transferlerin teknik direktörün  görüşleri doğrultusunda yapılması gibi konuları yürütecek olan sportif direktörlük konusunda da eş zamanlı olarak sözleşme imzalamış bulunmaktayız. Yaptığımız araştırmalar neticesinde, tecrübe ve karakterine inandığımız eski futbolcumuz Baki Mercimek’le sportif direktörlük konusunda anlaşmaya vardık. Gerek teknik direktörümüz, gerekse sportif direktörümüz yoğun biçimde mesaiye başlamışlardır.

En kısa zamanda arzu ettiğimiz ve bizi başarıya götürecek takımı oluşturmak için var güçleri ile çalışmaktadırlar. Biz de başta Başkanımız Niyazi Akdaş olmak üzere yönetim olarak her türlü desteği kendilerine vermekteyiz.

Amacımız taraftarımıza ve futbol severlere keyif veren futbol oynayan bir takım oluşturmaktır.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
Gençlerbirliği Cephesinden Gündeme Dair Açıklamalar Geldi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Başkent Medya ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!